Asli Öğretmenlik Sözlü Sınav Gizlilik Politikası

0
760

Asli Öğretmenlik Sözlü sınav Mobil Uygulaması Gizlilik Politikası

İşbu Gizlilik Politikası, Asli Öğretmenlik Sözlü sınav (Mobil Uygulama)’ya erişim sağlayacak kişilerin (“Kullanıcılar”) Mobil Uygulamayı cihazlarına yüklemesi ile birlikte yürürlüğe girmiş olacaktır.

İşbu Gizlilik Politikası oabt.net ‘in Mobil Uygulama kapsamındaki hizmetlerden Kullanıcıları yararlandırmak amacıyla Kullanıcılara ait bilgilerin; toplanması, kullanılması ve işlenmesine ilişkin hükümleri içermektedir. oabt.net işbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman Mobil Uygulama’sında yayınlamak suretiyle, tek taraflı olarak değiştirebilir. oabt.net’in değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri, iş bu Mobil Uygulamada yayınlandığı tarihte yürürlülüğe girer.

Kullanıcıların Mobil Uygulamadan ayrılmak istemesi durumunda, uygulamayı kaldırması yeterli olacaktır.
1. Internet Erişimi İzni (“android.permission.INTERNET”)
Kullanıcılara bildirim göndermek amacıyla internet erişimi istenmektedir. Internet izni ile herhangi bir sunucuya veri gönderme işlemi olmamaktadır.

2. Internet Kontrol İzni (“android.permission.ACCESS_NETWORK_STATE” )
Kullanıcıların internet bağlantıları kontrol edilerek bildirim sayfasında herhangi bir kilitlenme olmaması için internet bağlantısının olup olmadığı kontrol edilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz