Kpss ve Öabt Soru Paylaşım Forumumuz Açıldı

0
2571
2016 öabt forum açıldı

ÖABT FORUM Linki

Değerli Öğretmen Arkadaşlar

Kamu Personeli Seçme Sınavı’nın ( KPSS ) zorluğu yetmezmiş gibi bir de Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi Sınavı öğretmenlerin başını ağırtmaya devam ediyor. Malesef  Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi Sınavında  bir çok öğretmen arkadaş puanını düşürmektedir . Bizler bu kapsamda siz değerli öğretmenler için KPSS ve ÖABT soru paylaşım forumunu kurduk.

Sitenin yeni olması sebebiyle forumumuzda bir süre çok büyük rakamlarla kimse olmayacaktır.( yeni olduğundan normal.belki  ilerde de sadece admin kalacak. nasip  🙂 )

Ancak hem sizler atandıktan sonra (inşallah atanamayan hiç bir öğretmen kalmaz. Öğretmen yetiştiren bir eğitim yuvasından mezun olduktan sonra tekrar sınanmak …. inşallah bu durum kalkar ve bitiren öğretmen hemen öğrencilerine kavuşur.) hemde sizden sonra gelenler için  arşiv niteliğinde bir site olması ve gerektiğinde soru ve bilgilere veri kaybı olmadan ulaşmak için iyi bir kaynak olacağını ümit ediyoruz. Çünkü sosyal paylaşım sitelerinde paylaşılan bilgilere geriye dönük olarak ulaşmak her zaman mümkün olmaya bilir.

FORUM LİNKİMİZ EN KISA ZAMANDA AKTİF OLACAKTIR   forum.oabt.net

[son]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz